Şimdi Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı linki alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Soru sor

Üzgünüm, soru sormak için izniniz yok.
Soru sorabilmek için giriş yapmalısın.

Giriş

Şimdi Kayıt Ol

Öğrenci Soruyor'a Hoş Geldiniz! Kayıt işleminizin başarıyla tamamlanabilmesi için lütfen gerekli boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası sitemizin ne tür bilgi depoladığı, nasıl sakladığı, ne amaçlar için kullanılabileceği ve hizmet kalitesi hakkında bilgi vermektedir.

A) Ne tür bilgiler depoluyoruz?

Kullanıcıların kayıt olması için gerekli olan isim, soyisim ve e-mail bilgileri, sorulara yanıt vermek isteyen kullanıcılarımızın beyan ettikleri Üniversite / Bölüm bilgilerini onaylamak adına istenecek bilgiler ve belgeler dışında sitemizde herhangi bir bilgi istenmeyip depolanmamaktadır.

B) Bilgileri nasıl saklıyoruz ?

Sitemize sağlanan bilgileriniz ( kullanıcı onayı ile herkese görünür olmayan bilgiler ) site yöneticileri dışında herhangi bir üçüncü şahıs veya kuruluş ile paylaşılmayıp bu bilgiler sitemiz tarafından size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla depolanmaktadır.

C) Bilgilerin kullanım amaçları nelerdir ?

Kayıt olmanız için gereken isim, soyisim, e-mail bilgileriniz sizinle iletişim kurmak amacıyla sitemiz tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıyı onaylamak için istenecek bilgi veya belgeler herhangi bir amaçla kullanımı söz konusu değildir ve bu bilgiler kullanıcının istemesi durumunda en geç 24 saat içerisinde tarafımızca silinmektedir.

D) Gizlilik Politikasında yapılacak değişiklikler hakkında nasıl bilgilendirme yapıyoruz?

Söz konusu ogrencisoruyor.com sitesi Gizlilik Politikalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ancak yapılan değişiklikler kullanıcıların yeniden onaylanması için e-mail yolu ile kullanıcıya iletilir ve onayı alınmak koşuluyla hesabını kullanmaya devam eder. Gizlilik Politikalarında yapılan değişiklikleri onaylamayan kullanıcıların hesablarını kapatma / askıya alma hakları ogrencisoruyor.com’a aittir.

E) Site içerinde yapılan yorumlar ve verilen cevaplar hakkında

Sorulan sorulara verilen cevaplar ve yapılan yorumlar sitemizin sorumluluğunda değildir. Ancak hakaret, küfür, aşağılayıcı söylem, ırkçılık vb. söylemlerde söz konusu hesapların geçici olarak kapatılması / kalıcı olarak kapatılması / e-mail adresinin siteden kalıcı olarak engellenmesi hakları, vb. ogrencisoruyor.com’a aittir.

F) Telif Hakları hakkında

Sitemize yapılan telif hakları hakkındaki başvurular 5 ila 7 iş günü içerisinde cevaplanmakta ve uygun görüldüğü takdirde söz konusu içerik / yorum kaldırılabilmektedir.